روزنامه صبا

روزنامه صبا

پورانداخت مهیمن:

تلویزیون خانه دوم من است/ از سریال‌های تلویزیون راضی نیستم


هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون توضیح داد که تلویزیون خانه دوم من است و من دوست دارم در آن کار کنم.

 روزنامه صبا: پورانداخت مهیمن، هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون که این روزها مقابل دوربین مسعود ده نمکی مشغول بازی در سریال “آزادی مشروط” است، از اوضاع این روزهای تلویزیون راضی نیست و دلش می خواهد سریال ها به دوره ای برگردد که مردم برای تماشای آنها لحظه شماری می کردند.

مهیمن که تقریبا از بازیگران پُرکار تلویزیون است، درباره وضعیت این روزهای سریال های تلویزیونی گفت: به عنوان یک هنرمند از سریال های تلویزیون راضی نیستم. منِ هنرمند در حد توانم زحمت خودم را می‌کشم، بقیه بازیگران هم همین طور اما دلم می خواهد سریال ها به دوره ای برگردند که مردم برای دیدنشان لحظه‌شماری می‌کردند. آن موقع حالم خوب می شود اما الان خیر، اصلا راضی نیستم. مردم نباید بالااجبار سریال‌ها را ببینند بلکه باید دوست داشته باشند و بی صبرانه منتظر پخش باشند. ما سال ها پیش تله فیلم های زیادی داشتیم که روزهای جمعه پخش می شدند اما الان دیگر این ساختار را نداریم. امیدوارم اتفاقات خوبی در تلویزیون بیفتد و تلویزیون از حالت تکرار دربیاید.

وی در ادامه درباره ایفای نقشش در سریال جدید مسعود ده نمکی توضیح داد: سریال آقای ده نمکی به تازگی آغاز شده است امیدواریم سریع تر به پایان برسد و کار باکیفیتی ساخته شود. ایشان از کارگردان هایی است که خیلی در کارهایش حساس است. من قصه سریال را خیلی دوست دارم. “آزادی مشروط” یک طنز خوب و شریف است. در این سریال ایفای نقش گوهر را برعهده دارم که یک کاراکتر بسیار خوب است. خود آقای ده نمکی هم از همان ابتدا گفته بود حتماً خانم مهین باید این کاراکتر را بازی کند. امیدواریم در نهایت مردم هم با این کار جدید آقای ده نمکی ارتباط برقرار کنند.

مهیمن “آزادی مشروط” را طنزی متفاوت دانست و گفت: در واقع این دومین همکاری من با آقای ده نمکی است. من در سریال “معراجی ها” هم با ایشان تجربه همکاری داشتم که بسیار خوب بود و طنز خوبی از آب در آمد. این سریال هم یک کار متفاوتی است که ان شاءالله خوب باشد ولی در عین متفاوت بودن، شیرینی های خودش را دارد.

بازیگر سریال های “زیر هشت”، “وضعیت سفید”، “خداحافظ بچه” و “معراجی ها” درباره کارهای جدیدش در تلویزیون توضیح داد: تلویزیون خانه دوم من است و من دوست دارم در آن کار کنم. اخیراً در سریال “مسافران شهر” شبکه پنج هم بازی داشتم که ماه مبارک رمضان پخش شد. یک سریال دیگر با عنوان “در شهر” به کارگردانی محمدرضا آهنج هم دارم که هنوز ساخت آن تمام نشده است.

مهیمن در پاسخ به اینکه طی این سال‌ها از کارنامه تان در عرصه بازیگری راضی بوده اید؟ اظهار کرد: خودم از خودم تا حدودی راضی ام چون به هر حال با کارگردان‌های خوبی در این سالها کار کردم و وقتی آدم مقابل دوربین و کارگردان های خوب قرار می‌گیرد، طبیعتا از خودش راضی است اما سعی می کنم هر روز بهتر و بهتر شوم. خوشبختانه مردم با من خیلی خوب ارتباط برقرار می‌کنند چون من مقابل دوربین بازی نمی‌کنم بلکه نقش هایم را زندگی می کنم و فکر می کنم دلیل راحت بودن مردم با من همین است.

این هنرمند پیشکسوت سپس درباره دشواری‌های کاری در ایام کرونا، گفت: کرونا طی این مدت خیلی همه را اذیت کرد، به ویژه بازیگران را که خیلی سختی کشیدند اما خدا را شکر گویا وضعیت رو به بهبود است. ما در سریال “نوار زرد۲” که اوج کرونا بود واقعاً سختی کشیدیم چون نمی‌توانستیم ماسک بزنیم و شرایط دشواری داشتیم. در کل کار کردن با دلهره واقعاً برای ما بازیگران سخت است. امیدوارم تمام سختی ها زودتر بگذرد.

مهیمن در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: از خدای بزرگم برای همه، پیر و جوان، آرزوی سلامتی و آرامش می کنم و اینکه واقعاً مردم به لحاظ مشکلات اقتصادی و دغدغه های دیگر در تنگنا هستند و من نگران هستم. آرزو می کنم خداوند معجزه ای کند و مسوولان همکاری کنند تا مردم از این منجلاب تورم و گرانی نجات پیدا کنند. من برای سلامتی همه مردم ایران دعا می کنم و خواهشم از مردم کشورم این است که آنها هم برای سلامتی من و خانواده‌ام دعا کنند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است