روزنامه صبا

روزنامه صبا

محسن شایانفر:

«سکه شانس»؛ فیلمی طنز با رویکردی تحلیلی به اختلاف طبقاتی


تهیه کننده فیلم سینمایی «سکه شانس» این پروژه را طنز با رویکردی تحلیلی به اختلاف طبقاتی و فاصله میان زندگی مردم توصیف کرد.

 روزنامه صبا – محسن شایانفر که تهیه کنندگی فیلم سینمایی سکه شانس را بر عهده دارد، اظهار داشت: به تازگی درخواست پروانه ساخت فیلم سینمایی سکه شانس را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارشاد ارائه داده‌ام و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، فیلم را تا نیمه اول تیرماه کلید خواهیم زد.

وی ادامه داد: این فیلم سینمایی از مضمون طنز برخوردار است و با رویکردی تحلیلی به اختلاف طبقاتی و فاصله میان زندگی مردم می پردازد.

شایان‌فر درباره کارگردانی این فیلم سینمایی نیز توضیح داد: در حال حاضر سام قریبیان کارگردانی سکه شانس را قرارداد بسته تا پس از فیلم  ۳۶۰ درجه آن را برای سینما بسازد. البته ما از ۲ سال قبل مقدمات تولید فیلم را آغاز کردیم اما به دلیل شیوع کرونا ساخت آن متوقف شد. در حال حاضر نیز مهدی بدرلو به عنوان مجری طرح و فرزین فرزادنیا به عنوان مدیر تولید با ما همکاری خواهند داشت.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره فیلمنامه سکه شانس نیز توضیح داد: فیلمنامه این اثر با طرحی از خودم توسط سولماز فرخ منش نوشته شده و بازیگران بسیاری در آن حضور خواهند داشت که البته هنوز قراردادی با هیچ بازیگری منعقد نشده است.

شایان‌فر که تهیه کنندگی مجموعه تلویزیونی حکایت‌های کمال را هم برعهده داشت، درباره ساخت فصل دوم سریال گفت: فیلمنامه سریال آماده است و همان طور که می دانید برای این سریال دکورهای ماندگاری در شهرک سینمایی غزالی ساخته شد. اما مدیران تلویزیون عزم جدی برای تولید فصل دوم نداشتند و حالا با تغییر مدیران نیز مشخص نیست که سرنوشت فصل دوم سریال چه خواهد شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است