روزنامه صبا

روزنامه صبا

منصور ضابطیان:

«مستوران»؛ سریالی جذاب که بر مبنای یک اثر ادبی نوشته شده است


برنامه ساز و مجری مطرح تلویزیون،  «مستوران» را سریالی جذاب که بر مبنای یک اثر ادبی نوشته شده توصیف کرد و گفت که؛ این مجموعه می‌تواند در شبکه‌های تلویزیونی عرب زبان موفق شود.

 روزنامه صبا – منصور ضابطیان، برنامه ساز و مجری مطرح تلویزیون، درباره سریال «مستوران» شبکه یک سیما اظهار کرد: خوشحالم توانستم چند قسمت از «مستوران» را ببینم؛ به نظرم سریال جذابی آمد و امیدوارم ریتم آن تا پایان حفظ شود. همچنین یکی از ویژگی‌های «مستوران» که کمتر مجموعه‌های ایرانی از آن بهره برده‌اند، این است که بر مبنای یک اثر ادبی نوشته شده است.

وی با بیان اینکه این مجموعه می‌تواند در شبکه‌های تلویزیونی عرب زبان موفق شود، افزود: سریال بازی های قابل قبولی با استفاده از بازیگرانی با سابقه تئاتری دارد و داشتن پیشینه نمایشی این هنرمندان یکی از امتیازات «مستوران» است.

ضابطیان تاکید کرد: جای قصه‌های کهن ایرانی در تلویزیون ما خالی است، من آدم بی‌حوصله ای هستم اما چیزی که بخواهم بگویم در این سریال حوصله ام را سر برد، وجود نداشت، «مستوران» یک جاهایی به سینما نزدیک می شد و معلوم است سازندگان خیلی درگیر زمان بندی و اینکه سریع کار را به پخش برسانند نبوده اند و روی میزانسن‌ها و حرکت دوربین وقت گذاشته شده است.

مجری «محاکات» در پایان گفت: امیدوارم «مستوران» علاوه بر موفقیت داخلی بتواند در بازار خارج از ایران هم نماینده خوبی برای تلویزیون ما باشد، خوشحال و ذوق زده ام که ادامه سریال را ببینم.

سریال ۲۶ قسمتی «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سید حاتمی و مسعود آب‌پرور هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و باز پخش آن ساعات ۱:۲۰، ۸:۴۵، ۱۵:۲۰ است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است