روزنامه صبا

روزنامه صبا

کاظم نظری:

ارائه مسائل شهری با ادبیات نمایشی اولویت است


مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با اشاره به اینکه ارائه مسائل شهری با ادبیات نمایشی اولویت است، گفت: بهره گیری از ابزارهای هنری تأثیر مثبتی بر فرهنگ شهر و شهرنشینی دارد.

روزنامه صبا – کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد در حاشیه افتتاحیه یازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان این جشنواره را یکی از جشنواره‌های تخصصی و مورد حمایت مرکز هنرهای نمایشی دانست و اظهار داشت: اداره کل هنرهای نمایشی تمایل دارد بتواند رسالت خود را در مسائل شهری با ادبیات‌نمایشی بیان کند و تأثیرات مثبت خود را روی فرهنگ شهری و شهرنشینی نشان دهد.

کاظم نظری در ادامه با تاکید بر اینکه نمایش‌ها را به سمت اهداف تخصصی خود هدایت کنیم، گفت: امیدواریم مسئولین جشنواره باعث شکوفایی هنرهای نمایشی در حوزه تخصصی خود باشد و روی مخاطبین خود تأثیر گذار باشد.

وی ارزیابی نمایش‌ها را مبتنی بر کیفیت اجراها دانست و بیان داشت: در روزهای آتی شاهد اجراهای خوب و با کیفیتی باشیم و رفتار عمومی شهر را متحول کنیم.

گفتنی است یازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان طی روزهای ۳۱ تیر تا دوم مرداد ماه در هفت نقطه شهر و با بیش از ۸۰ اجرا از استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است