روزنامه صبا

روزنامه صبا

بهرنگ علوی: 

سینما را برای سینما بازی می کنم نه جایزه


بازیگر سینما و تلویزیون تاکید دارد که سینما را برای سینما بازی می کند و به جایزه فکر نمی کند.

روزنامه صبا – بهرنگ علوی، بازیگر سینما و تلویزیون ، پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «گیج‌گاه» گفت: در ابتدا این را بگویم که من نقشم در فیلم سینمایی «گیج گاه» را به تمام کاراکترهای منفی سینما از قدیم تا به امروز تقدیم می کنم، نقشی که بی نهایت آن را دوست داشتم و امروز از حضور در آن راضی هستم.

علوی در همین راستا ادامه داد: از زمان قدیم تا امروز هر وقت که فیلم تمام می‌شد تماشاگران می‌خواستند ستارگان و قهرمانان فیلم را ببینند در صورتی که این کاراکترها منفی بودند که پازل فیلم را تکمیل می کردند و به کاراکتر قهرمان هویت می بخشیدند. به همین دلیل کاراکترهای منفی برای من همیشه جذاب بوده اند.

تقابل خیر و شر در سینما همیشه جذاب است

بازیگر فیلم «گیج گاه» در رابطه با بازی در یک نقش منفی اظهار کرد: تقابل خیر و شر در سینما همیشه زیبا و جذاب بوده است، ما در فیلم «گیج گاه» سعی کردیم تا کاریکاتوری از تمام کاراکترهای منفی را به وجود بیاوریم. امیدوارم مردم این کاراکتر را دوست داشته باشند، شخصا از اینکه در این کار بودم لذت بردم و اگر این فیلم پخش می شد و در آن سهمی نداشتم حسرت می خوردم.

علوی مخاطبان اصلی گیج گاه را اینگونه توصیف کرد: مخاطبان اصلی فیلم گیج گاه تمام کسانی هستند که عاشق سینمایند، کسانی همیشه در کنار قهرمانان سینما همچون جمشید هاشم پور و فرامرز قریبیان زندگی کرده اند، ما در کودکی با دیدن فیلم این عزیزان عاشق سینما شدیم و خوشحالم که امروز با این فیلم سهمی از همان جنس سینما را داشتم.

علوی درباره مهمترین هدف خود در بازیگری خاطرنشان کرد: من سینما را برای سینما بازی می کنم، چندان به جایزه فکر نمی کنم زیرا اعتقاد دارم که یک بازیگر جایزه اش را از دست مردم می گیرد.

منبع: خبرگزاری میزان

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است