روزنامه صبا

روزنامه صبا

حمایت هنرمندان رسانه ملی از وعده صادق؛

قائمی نسب: این اتفاق در تاریخ ثبت خواهد شد


 به نظرمی رسد این اتفاق در تاریخ ثبت خواهد شد و چه بسا هنرمندان بتوانند از آن اثر هنری تولید و این موضوع را در تاریخ ماندگار کنند.

دو هفته پیش بود که رژیم غاصب صهیونیستی دراقدامی ددمنشانه به دفتر کنسولی ایران در دمشق حمله کرد؛ حادثه تلخی که بازتاب‌های بین‌المللی متعددی داشت و اغلب رسانه‌های منطقه‌ای با «بی‌سابقه» خواندن این حمله تروریستی، هشدارهایی نسبت به واکنش احتمالی ایران و افزایش سطح تنش‌ها در غرب آسیا داده و از شیوه‌های دیپلماتیک برای انصراف ایران از عملیات انتقام استفاده کردند اما کلام آخر همان وعده صادقی بود که رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت شهید زاهدی و همرزمان شهیدش به آن اشاره کرده و فرمودند: «رژیم خبیث صهیونیستی به‌دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد.»؛ پیامی که رعشه بر اندام صهیونیست‌ها انداخت و آنها هر آن منتظر پاسخ به این اقدام شرارت‌بارشان بودند و شنبه شب به وقت انتقام کوک و سجاده آتش به وقت شام پهن شد و با اشاره فرمانده کل قوا، پهپادهای مهاجر برای تار‌و‌مار کردن اسقاطیلی‌ها همچون عقابها به پرواز درآمدند و پرچم عملیات تلافی‌جویانه به اهتزاز درآمد تا دنیا بداند که ما شیدا گونه به افق می‌نگریم و از پرواز در شب خاطره‌های کیمیایی داریم و از دوئل نمی‌هراسیم چرا که ما فرزند این خاک و سرزمین خورشید هستیم.

اهالی فرهنگ و هنر نیز همانند همیشه این بار هم از طریق تریبون روزنامه صبا به وعده صادق اقتدا کردند و با حمایت خود از این اقدام جسورانه در کنار سربازان غیور ایران جان، قرار گرفتند تا یک بار دیگر اقتدار و وحدت ملی را با غرور و افتخار فریاد کنند.

محسن قائمی نسب قائم مقام ساترا: درود می فرستیم به روح بلند پدر موشکی ایران

اقدام نیروهای نظامی ما به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران و هوا فضای سپاه پاسداران در پاسخ به حمله خارج از عرف دیپلماتیک اسرائیل به کنسولگری ما در دمشق و شهادت مستشاران نظامی ما در سوریه که از بهترین فرمانده‌های جنگی و نظامی ما بودند، اقدامی بسیار غرور آفرین و در چارچوب قوانین و مقررات بین المللی و پاسخ مشروع و پاسخ حمله کشوری به خاک ما بود. امروز کسی در جهان نمی تواند به جمهوری اسلامی ایران نگاه چپ کند و تصورش این باشد که می تواند ضربه‌ای به آن بزند و فرار کند و اینجا ساکت باشند. آن‌ها مطمئن هستند و می دانند که اگر یک ضربه بزنند حتما دو ضربه خواهند خورد و این باعث افتخار و غرور ملت ایران است که نیروی قوی نظامی که شامل همه نیروهای نظامی و دفاعی است به موقع می‌تواند پاسخ دشمنان را بدهد و از خون های به نا حق ریخته شده انتقام بگیرد. در طول تاریخ سراسر شرارت این رژیم خبیث و اشغالگر خدا را شکر میکنیم که عملیات وعده صادق بی سابقه بوده است و کارشناسان نظامی و امنیتی منطقه هم تصور نمی کردند که جمهوری اسلامی ایران با این حجم از ادوات نظامی و آرایش نظامی بتواند حمله کند؛ آن هم از مبدا خاک خودش که باعث غرور ما است و افتخار می‌کنیم که ایرانی هستیم و درود می فرستیم به روح بلند پدر موشکی ایران شهید حسن تهرانی مقدم که برای چنین روزی فکر می‌کرد.
به نظرمی رسد این اتفاق در تاریخ ثبت خواهد شد و چه بسا هنرمندان بتوانند از آن اثر هنری تولید و این موضوع را در تاریخ ماندگار کنند.

 

پگاه زارعی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است