روزنامه صبا

روزنامه صبا

حمایت هنرمندان رسانه ملی از وعده صادق؛

خلیلی: صهیونیست‌ها دیدند که ایران به گفته خود عمل کرد


رژیم صهیونیستی در زیر زمین بود، اما مردم ایران در خیابانها بودند و دیدند که ایران به گفته خود، عمل کرده است.

دو هفته پیش بود که رژیم غاصب صهیونیستی دراقدامی ددمنشانه به دفتر کنسولی ایران در دمشق حمله کرد؛ حادثه تلخی که بازتاب‌های بین‌المللی متعددی داشت و اغلب رسانه‌های منطقه‌ای با «بی‌سابقه» خواندن این حمله تروریستی، هشدارهایی نسبت به واکنش احتمالی ایران و افزایش سطح تنش‌ها در غرب آسیا داده و از شیوه‌های دیپلماتیک برای انصراف ایران از عملیات انتقام استفاده کردند اما کلام آخر همان وعده صادقی بود که رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت شهید زاهدی و همرزمان شهیدش به آن اشاره کرده و فرمودند: «رژیم خبیث صهیونیستی به‌دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد.»؛ پیامی که رعشه بر اندام صهیونیست‌ها انداخت و آنها هر آن منتظر پاسخ به این اقدام شرارت‌بارشان بودند و شنبه شب به وقت انتقام کوک و سجاده آتش به وقت شام پهن شد و با اشاره فرمانده کل قوا، پهپادهای مهاجر برای تار‌و‌مار کردن اسقاطیلی‌ها همچون عقابها به پرواز درآمدند و پرچم عملیات تلافی‌جویانه به اهتزاز درآمد تا دنیا بداند که ما شیدا گونه به افق می‌نگریم و از پرواز در شب خاطره‌های کیمیایی داریم و از دوئل نمی‌هراسیم چرا که ما فرزند این خاک و سرزمین خورشید هستیم.

اهالی فرهنگ و هنر نیز همانند همیشه این بار هم از طریق تریبون روزنامه صبا به وعده صادق اقتدا کردند و با حمایت خود از این اقدام جسورانه در کنار سربازان غیور ایران جان، قرار گرفتند تا یک بار دیگر اقتدار و وحدت ملی را با غرور و افتخار فریاد کنند.

علی خلیلی مجری فلسطینی: اسرائیلی‌ها زیر زمین بودند و ایرانی‌ها در خیابان

بالاخره بعد از ۱۹۰ روز مردم فلسطین از شمال تا جنوب آن خوشحال بودند و فهمیدند که کسی پشت شان هست! آن‌ها توانستند آن شب را بخوابند و هیچ صدایی از هواپیما و موشک های اسرائیلی نشنیدند و حس کردند کل جنگ علیه فلسطین تمام شده است. آنقدر خوشحال بودند که به خیابان رفتند و با غرور عملیات را نگاه می کردند و متوجه شدند که ایران هرگز دروغ نمی‌گوید. ما هم خوشحال شدیم و گفتیم اسرائیل دیگر دارد، نابود می‌شود. اصلا کل دنیا روزها را می شمرد که ایران، اسرائیل را بزند و دیدند که جمهوری اسلامی ایران از خود سرزمین ایران، اسرائیل را زد نه از سوریه، نه از لبنان بلکه از خود ایران، دو پایگاه اسرائیل را زدند. آزادی خواهان متوجه شدند که حرف‌های اسرائیل الکی است و وقتی گفت ۹۹ درصد موشک های ایرانی را سرنگون کرده است، فلسطینی ها گفتند نه دروغ می گویند و از آن فیلم گرفتند و در همه ویدئوها نشان داده شد که ایران دقیق به هدف می زند و با اینکه هیچ شهیدی نداشتیم، کاملا معلوم بود که پیروزی با ماست و اسرائیل و آمریکا هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. چون آمریکا به اسرائیل گفته که من کمک نمی کنم و شما ادامه ندهید و دیگر تمام! چون طبق قوانین سازمان های بین الملل ایران حق داشت پاسخ دهد چون به خاک خودش حمله شد، کارش قانونی بوده و کسی نمی تواند با ایران شوخی کند. حمله ما نیز می توانست گسترده تر باشد اما همین کافی بود. قرآن می‌گوید « وَأَرْسَلَ عَلَیْهِمْ طَیْرًا أَبَابِیلَ تَرْمِیهِم بِحِجَارَهٍ مِّن سِجِّیلٍ» که معنی آن می شود «و بر سر آنها پرندگانى را گروه گروه فرستاد که با سنگ‌هاى کوچکى آنان را هدف قرار مى‌دادند». در این عملیات کاملا آسمان فلسطین  این جوری بود و حس کردیم فلسطین دارد آزاد می‌شود و اسرائیل ترسو است و هیچ برتری در دنیا ندارد و با اینکه ایران از موشک‌های خاص خودش استفاده نکرده بود، اسرائیل به باد رفت و کل روسای جمهوری دنیا در استرس بودند و رژیم صهیونیستی در زیر زمین بود، اما مردم ایران در خیابان‎ها بودند و دیدند که ایران به گفته خود، عمل کرده است.

پگاه زارعی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است